Вакансії

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників у Інституті ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України, затвердженого наказом директора від 05 листопада 2018 р. № 18, оголошується з 10 лютого 2021 р. конкурс на заміщення вакантних посад:

  – наукового співробітника відділу геоботаніки та екології

  – наукового співробітника відділу мембранології та фітохімії

  – молодшого наукового співробітника відділу геоботаніки та екології

  – молодшого наукового співробітника лабораторії електронної мікроскопії (ЛЕМ) (чотири посади)

  – провідного інженера відділу мембранології та фітохімії

 

ПОСТАНОВА Кабінету міністрів України від 23.05.2018 р. № 404 «Про затвердження Примірного положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад державної наукової установи»

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Президії НАН України від 04.10.2018 р. № 553 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення посад наукових працівників у наукових установах Національної академії наук України»

 

ПОРЯДОК проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників у Інституті ботаніки ім. М.Г. Холодного Національної академії наук України (затверджено наказом директора Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України від 05.11.2018 р. № 18)

 

ПЕРЕЛІК документів, які необхідно подати для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад наукових працівників

 

ЗГОДА на збір та обробку персональних даних, відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” від 1.06.2010 р. № 2297-VI

 

СКЛАД конкурсної комісії Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України (затверджений наказом директора від 20 листопада 2018 р. № 19)