Вакансії

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників у Інституті ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України, затвердженого наказом директора від 01 вересня 2021 р. № 7 н, оголошується з 20 вересня 2023 р. конкурс на заміщення вакантних посад:

  – завідувача відділу фікології, ліхенології та бріології

  – старшого наукового співробітника відділу геоботаніки та екології

  – наукового співробітника відділу геоботаніки та екології

  – молодшого наукового співробітника відділу фікології, ліхенології та бріології

 

Наказ про затвердження результатів конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників, оголошеного з 20 вересня 2023 р.

 

ПОСТАНОВА Кабінету міністрів України від 24.03.2021 р. № 259 «Про внесення змін до Примірного положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад державної наукової установи»

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Президії НАН України від 20.04.2021 р. № 226 «Про затвердження нової редакції Порядку проведення конкурсу на заміщення посад наукових працівників у наукових установах Національної академії наук України»

 

ПОРЯДОК проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників у Інституті ботаніки ім. М.Г. Холодного Національної академії наук України (затверджено наказом директора Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України від 01.09.2021 р. № 7 н)

 

ПЕРЕЛІК документів, які необхідно подати для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад наукових працівників

 

ЗГОДА на збір та обробку персональних даних, відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” від 1.06.2010 р. № 2297-VI

 

Про внесення змін у складі конкурсної комісії Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України (затверджений наказом директора від 07 березня 2023 р. № 4н)

СКЛАД конкурсної комісії Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України (затверджений наказом директора від 20 листопада 2018 р. № 19)